Δευτέρα 1 Νοεμβρίου 2010

Δ΄ ΕΘΝΙΚΗ: Σπουδαία νίκη ο Αστέρας Μαχαιράδου 4-0 τον Ολυμπιακό - To ματς (video)

Mεγαλη νικη του  Αστερα  απο  βαθμολογικης  σημασιας  και  οχι μονο καθως  το αποτελεσμα  ελαβε  διαστασεις  θριαμβρου ...
...Ο Αστερας μαχαιραδου  παιζοντας  καλη  μπαλα  με  πολλες  πασες και  εναλλαγες  καταφερε  να  προηγηθει   του  Ολυμπιακου Κεφαλονιας στο 32 λεπτο , απο  κόρνερ του Σταμίρη, πρώτη κεφαλιά Νικολόπουλου, αναταραχή στην περιοχή σε φάση διαρκείας και ο Πάστρας με το κεφάλι στέλνει τη μπάλα στα δίχτυα του Καραΐσκου και ανοίγει το σκορ για τον Αστέρα Μαχαιράδου!!!Στο 77 λεπτο  Ματαράγκας  και  υστερα  απο περιτεχνη  ενεργεια   δειχνοντας πως  αυτο το παιδι  ειναι ποδοσφαιριστης μεγαλης ποιοτητας , αποφευγει τους αντιπαλους  του και  στελνει τη μπαλα  στα  δυχτια κανοντας  το 2-0  για  τον Αστερα  Μαχαιραδου..!!!Στο  85  λεπτο ΓΚΟΛ... Ο Ραυτόπουλος φεύγει στην πλάτη της άμυνας, βγαίνει τετ α τετ πλασάρει και 3 - 0...Και το γκολ που εδωσε  διαστασεις  θριαμβου ξανα  ο Ματαραγκας, ο Ραυτόπουλος σεντράρει, ο Ματαράγκας πετάγεται κι από κοντά με πλασέ  σημειώνει το 4-0 για τον Αστέρα Μαχαιράδου...!!!!!!